fb

Podavače tyčí od italského dodavatele CUCCHI-BLT s.r.l.

Firma CUCCHI-BLT (Gruppo TAJMAC) má ve svém portfoliu ucelenou řadu podavačů tyčí. Jsou určeny jak pro jednovřetenové CNC soustruhy, tak i pro vícevřetenové soustruhy od většiny světových výrobců.

Jednovřetenové podavače – model ONE PB-65  a ONE PB-92

Tyto podavače jsou určeny pro CNC soustruhy jak s pevným, tak i pohyblivým vřetenem. Byly vyvinuty pro zvýšení výrobní produktivity a rychlosti podání materiálu. Podavače využívají k vedení tyče plastové kanálky mazané olejem, které snižují vibraci tyčí. Inovovaný systém synchronizace tlačníku prakticky eliminuje nutnost použití dorazu.

Vícevřetenové podavače – model STANDARD, COMPACT a BASIC

Podavače CUCCHI BLT pro vícevřetenové soustruhy vynikají přesností, spolehlivostí, produktivitou a tichým chodem. Podání tyče je zajištěno použitím samostatného hydromotoru pro každé vřeteno. Samotné naložení nové tyče je zkráceno až na cca 18“. To vše bez omezení otáček vřetene a rotace bubnu soustruhu, což výrazně zvyšuje produktivitu. Speciální plastové kanálky výrazně eliminují vibrace obráběného materiálu a snižují celkovou hlučnost rotujících tyčí.

 

JEDNOVŘETENOVÝ PODAVAČ TYČÍ

JEDNOVŘETENOVÝ PODAVAČ TYČÍ

ONE PB-65 Podavač, nebo zakladač tyčí model ONE PB-65 je základní řadou pro jednovřetenové soustruhy. Má kapacitu tyčí až do průměru 65mm a délka tyčí je 3300mm, 3700mm a 4300mm....

Detail

VÍCEVŘETENOVÝ PODAVAČ TYČÍ

VÍCEVŘETENOVÝ PODAVAČ TYČÍ

model STANDARD je nejrozšířenější na trhu. Jeho výhody poznáte okamžitě po nainstalování - jednoduchá obsluha, vysoká spolehlivost, minimální provozní náklady díky speciálnímu materiálu, ze...

Detail

[Přeskočit navigaci]

Poptávkový formulář

Chcete využít některé z našich služeb?
Napište nám, my se Vám ozeveme.

Prodej tvářecích strojů

Tvářecí stroje Gasparini jsou špičkovými opráběcími stroji pro zpracování plechů.
Detail

Prodej podavačů tyčí

Jednovřetenové a vícevřetenové podavače tyčí CUCCHI-BLT pro CNC soustruhy.
Detail

Opravy obráběcích strojů

Zajišťujeme výkup, servis včetně oprav a prodej běžných obráběcích strojů
Detail