fb

ONE PB-65

Podavač, nebo zakladač tyčí model ONE PB-65 je základní řadou pro jednovřetenové soustruhy. Má kapacitu tyčí až do průměru 65mm a délka tyčí je 3300mm, 3700mm a 4300mm.

 

ONE PB-92

Podavač, nebo zakladač tyčí model ONE PB-92 je podavač se zvýšenou kapacitou, co se podávaného průměru týče. Jeho maximální kapacita je až do průměru 92mm a délka tyčí je 3300mm, 3700mm a 4300mm.

 

Řada ONE

Jednovřetenové podavače - Podavač model ONE  PB-65 a PB92

Jednovřetenový podavač tyčí od italského dodavatele Cucchi-BLT, model  “ONE“ je určený pro CNC soustruhy jak s pevným, tak s pohyblivým vřetenem. Jedná se o nový produkt, který byl vytvořen na základě náročnějších požadavků trhu, který vyžaduje neustále zvyšování flexibility, zjednodušování nároků na obsluhu a snadnější oprava a údržba. Zvyšování výrobní kapacity, rychlosti a produktivity zajišťuje inovovaný systém synchronizace tlačníku. Jeho konstrukční modulární logika zlepšila celkový vzhled a jeho design umožňuje barevnou adaptaci k soustruhům dostupným na trhu.

Tento podavač si klade za cíl kontrolovat a ovládnout rotující tyče, zkrátit seřizovací i výrobní časy a eliminovat nutnost použití dorazu. Jeho středicí pneumatický systém je vyprojektován tak, aby zaručoval vedení tyče po celou její délku. Konstrukce umožňuje rychlou výměnu půlené středící hlavice dle opracovaného průměru, která je vyrobena ze stejného materiálu jako celý vodicí kanálek.

Firma Pietro Cucchi zajišťuje vysokou odbornou kvalitu výrobků a svou osvědčenost na světě získala také důvěryhodností a schopností pečovat o svého zákazníka.

[Přeskočit navigaci]

Poptávkový formulář

Chcete využít některé z našich služeb?
Napište nám, my se Vám ozeveme.

Prodej tvářecích strojů

Tvářecí stroje Gasparini jsou špičkovými opráběcími stroji pro zpracování plechů.
Detail

Prodej podavačů tyčí

Jednovřetenové a vícevřetenové podavače tyčí CUCCHI-BLT pro CNC soustruhy.
Detail

Opravy obráběcích strojů

Zajišťujeme výkup, servis včetně oprav a prodej běžných obráběcích strojů
Detail