fb

model STANDARD

je nejrozšířenější na trhu. Jeho výhody poznáte okamžitě po nainstalování - jednoduchá obsluha, vysoká spolehlivost, minimální provozní náklady díky speciálnímu materiálu, ze kterého je zhotoven kanálek pro vedení tyčí, rychlá výměna tyče.

 

model COMPACT

technické výhody jako u modelu STANDARD, ale je zkonstruován tak, že zabírá menší prostor. Právě pro tuto vlastnost je vhodný pro dílny s omezeným prostorem při zachování všech výhod podavače tyčí.

KOMPLETNÍ KATALOG

Katalog ke stažení v PDF

TECHNICKÁ DATA

Technická data "STANDARD"Technická data "COMPACT"                             Technická data "BASIC"
 

VÍCEVŘETENOVÉ PODAVAČE

Vícevřetenové podavače - Podavač tyčí Standard, Compact a Basic

Podavače tyčí Pietro Cucchi „STANDARD“ pro vícevřetenové soustruhy zavedly celou řadu výhod. Sloučily přesnost, spolehlivost, produktivitu a tichý chod. Posuv a podání tyče je prováděno pomocí samostatného hydromotoru pro každé vřeteno. Hydraulický rozvaděč kontroluje průtok každým motorem a dovoluje současné několikanásobné podání. 

Díky kompletní automatizaci je dosaženo zkrácení času naložení tyče až na 18s, což zvyšuje produktivitu až o 45 %, a to bez omezení limitů otáček a rychlosti otáčení bubnu soustruhu. Použití prvků vodícího kanálku, které jsou tlakově lity ze speciální syntetické pryskyřice a jsou obzvláště odolné a nehlučné, dovolí neuvěřitelnou redukci vibrací a snižuje celkovou hlučnost rotující tyče. Poslední inovace elastického vodícího pouzdra a rotačního středícího přípravku dodatečně zvyšují tyto výhody.

Firma Pietro Cucchi zajišťuje vysokou odbornou kvalitu výrobků a svou osvědčenost na světě získala také důvěryhodností a schopností pečovat o svého zákazníka. Trvající vývoj, výzkum a zavedení řady pokrokových vlastností potvrzují svůj úspěch. 

[Přeskočit navigaci]

Poptávkový formulář

Chcete využít některé z našich služeb?
Napište nám, my se Vám ozeveme.

Prodej tvářecích strojů

Tvářecí stroje Gasparini jsou špičkovými opráběcími stroji pro zpracování plechů.
Detail

Prodej podavačů tyčí

Jednovřetenové a vícevřetenové podavače tyčí CUCCHI-BLT pro CNC soustruhy.
Detail

Opravy obráběcích strojů

Zajišťujeme výkup, servis včetně oprav a prodej běžných obráběcích strojů
Detail