fb

LOGO_GASPARINIX-PRESS ECO

  • X-PRESS ECO je k dispozici v široké škále modelů a výkonů. Velikost 50 - 1000 tun ohýbací síly a délkou ohýbání od 1250 - 16000 mm. Samozřejmostí jsou tandem nebo tridem konfigurace.
Sem vložte popis obrázku Sem vložte popis obrázku
 

X-Press Easy

  • Řada X-Press Easy je k dispozici ve velikost od 80, 115 a 165 tun ohýbací síly a užitečnou ohýbací délkou 2000 mm 3000mm.
 

OHRAŇOVACÍ LISY

X-PRESS ECO je výsledek inovační strategie firmy Gasparini v kombinaci se čtyřicetiletou zkušeností v oblasti projektování a výroby ohraňovacích lisů. Ucelená řada je schopna uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky, díky své flexibilitě, výkonnosti a vysokými standardy kvality.X-PRESS jsou k dispozici v celé škále modelů a výkonů, s možností tlaku od 25 do 1500 tun a s možností délky ohybu od 1.250 do 16.000 mm. S konfiguracemi samostatný stroj, tandem a nebo dokonce tridem, s celou řadou příslušenství a doplňků (zadní dorazy, přední podpěry, upevňovací systémy, doprovazeče materiálu, různé kontroly, odměřování apod.) s individuálním přístupem neustále zaručujeme nejlepší řešení pro každý druh výroby a pro každou skupinu jak technických, tak ekonomických podmínek.

X-Press Easy - s touto novou řadou synchronizovaných ohraňovacích lisů se Gasparini chce prezentovat na té části trhu, která nepožaduje nejvyšší výkon, ale nechce opustit vysokou kvalitu a špičkovou technologii. V podstatě tato série X-Press Easy poskytuje základní vybavení pro ohýbání podle nejmodernějších technologických konceptů, podporovaných nejmodernější pokrokovou elektronikou.

Základní konfigurace:

80/2000, 115/3000, 165/3000

[Přeskočit navigaci]

Poptávkový formulář

Chcete využít některé z našich služeb?
Napište nám, my se Vám ozeveme.

Prodej tvářecích strojů

Tvářecí stroje Gasparini jsou špičkovými opráběcími stroji pro zpracování plechů.
Detail

Prodej podavačů tyčí

Jednovřetenové a vícevřetenové podavače tyčí CUCCHI-BLT pro CNC soustruhy.
Detail

Opravy obráběcích strojů

Zajišťujeme výkup, servis včetně oprav a prodej běžných obráběcích strojů
Detail